Marki » A » orientalno - przyprawowe « Grupy

Havana Aramis dla mężczyzn

Havana Aramis dla mężczyzn

tytoniowy
Havana Aramis dla mężczyzn Zdjęcia Havana Aramis dla mężczyzn Zdjęcia

Havana marki Aramis to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Havana został wydany w 1994 roku. Nutami głowy są dzięgiel, kminek, mandarynka i bazylia; nutami serca są goździk (roślina), jodła, cynamon i tytoń; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, mech dębowy i wetyweria.

Dzięgiel Kminek Mandarynka Bazylia

Goździk (roślina) Jodła Cynamon Tytoń

Drzewo sandałowe Paczula Mech dębowy Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Havana by Aramis.

Montana Parfum d'Homme

Havana Recenzje Perfum

Wicked
Wicked

Bardzo przyjemny. Otwarcie nieco ostre, ale po chwili zamienia się w tytoniowo-cynamonowy krem. Do głosu dochodza też przyprawy i mech.

Parametry takie sobie. Killer to nie jest- bardziej otulacza. Na jesień, zimę świetny wybór.
Testowałem najnowszą wersję.
Polecam. Bardziej na wieczór niż na dzień.

pknbgr
pknbgr

Bezczelnie dobry. Ułożony w 3 warstwy: parszywego popiołu z tytoniu, orientalnych przypraw i klasycznego fougere. Łączy przeszłość z teraźniejszością ustawiając się w rzędzie z ponadczasowymi klasykami.
Pawelota świetnie go określił- agresywny. Idealny towarzysz każdego dnia, nie straszna mu żadna pogoda i każda okazja do użycia jest idealna.
Szorstki, odpychający i bardzo przyjemny. Pełen sprzeczności i dlatego go uwielbiam. Jedyny zapach, którego mam w zapasie jeszcze jeden flakon.

pawelota
pawelota

Zapach z 1994 roku. Niedawno wrócił do produkcji. Woda bardzo podobna do Montana D Homme. Niezwykle męska i agresywna jak przystało na przedstawiciela lat 90-tych.
Od Montany różni ją brak lawendy. W to miejsce zastosowano piękny tytoń i cynamon. Woda do dziś w pełni noszalna, wyróżniająca się z tłumu. Jakość bardzo dobra jak i w przypadku innych wód firmy Aramis. Polecam wszystkim tym którzy nie chcą pachnieć jak szary tłum.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aramis Havana, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aramis Havana, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Havana marki Aramis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Havana marki Aramis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Obsession for Men Bentley Bentley for Men L`Occitane en Provence Eau des Baux Rasasi Tasmeem Men Michal Szulc Sale Perfume 01 Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Versace Versace Man Charriol Royal Leather Givenchy Givenchy Gentleman Burberry London for Men Davidoff Zino Davidoff Yves Saint Laurent Kouros Prada Infusion d`Homme Franck Olivier Black Touch Loewe Loewe 7 Natural Kenzo Kenzo Jungle Homme Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Zirh Ikon Cartier Roadster