Marki » A » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Aramis Life My Summer Aramis dla mężczyzn

Aramis Life My Summer Aramis dla mężczyzn

skórzany

Aramis Life My Summer marki Aramis to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Aramis Life My Summer został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Raymond Matts. Nutami głowy są kumkwat, bergamotka, lima i ogórek; nutami serca są liść fiołka, drzewo oliwne, kardamon, mięta, irys i szafran; nutami bazy są skóra, cedr, drzewo sandałowe i orzech laskowy.

Kumkwat Bergamotka Lima Ogórek

Liść fiołka Drzewo oliwne Kardamon Mięta Irys Szafran

Skóra Cedr Drzewo sandałowe Orzech laskowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aramis Life My Summer by Aramis.

Aramis Life My Summer Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aramis Aramis Life My Summer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aramis Aramis Life My Summer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aramis Life My Summer marki Aramis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aramis Life My Summer marki Aramis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Police B-Cool Comptoir Sud Pacifique Ecume de The Karl Lagerfeld Kapsule Light Jardin de France Eau epicee Diptyque L`Eau de Tarocco Amway Anticipate Eisenberg J'ose Oriflame Solliden for Him Profumi di Pantelleria Maestrale Etat Libre d`Orange Sex Pistols LR LR Classics Monaco Mansfield Antonio De Curtis