Marki » A » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Aramis Life Aramis dla mężczyzn

Aramis Life Aramis dla mężczyzn

ozonowy
wodny
Aramis Life Aramis dla mężczyzn Zdjęcia Aramis Life Aramis dla mężczyzn Zdjęcia Aramis Life Aramis dla mężczyzn Zdjęcia Aramis Life Aramis dla mężczyzn Zdjęcia Aramis Life Aramis dla mężczyzn Zdjęcia

Aramis Life marki Aramis to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Aramis Life został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Raymond Matts. Nutami głowy są lima i bergamotka; nutami serca są mięta, liść fiołka, ogórek i kardamon; nutami bazy są skóra, drzewo sandałowe, drzewo oliwne i cedr.

Lima Bergamotka

Mięta Liść fiołka Ogórek Kardamon

Skóra Drzewo sandałowe Drzewo oliwne Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aramis Life by Aramis.

Aramis Life Recenzje Perfum

Rossi
Rossi

Aramis mi przypomina Ikona. Wyczuwam podobne nuty, może bardziej lżejsze, jednak to dla mnie ten właśnie Ikon.

domurst
domurst

Intrygujący zapach. Niby świeży, ale jednocześnie ciepły. Wyraźne cytrusy, wyraźny ogórek i kardamon oraz drzewo oliwne nadające tego specyficznego ciepła w bazie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aramis Aramis Life, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aramis Aramis Life, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aramis Life marki Aramis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aramis Life marki Aramis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Franck Olivier Black Touch Bentley Bentley For Men Absolute Guerlain Guerlain Homme Intense Bvlgari Bvlgari Pour Homme Thierry Mugler A*Men Pure Malt Bentley Bentley for Men Laura Biagiotti Roma per Uomo Chanel Allure Pour Homme Chanel Egoiste Loewe Loewe 7 Christian Dior Fahrenheit Creed Aventus Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Gucci Gucci pour Homme Fendi Fan di Fendi pour Homme Salvador Dali Silver Sun Loewe Solo Loewe Absoluto Carolina Herrera 212 Men Tom Ford Tom Ford for Men Bvlgari Bvlgari Man Extreme