Marki » A » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Aramis Cool Blend Aramis dla mężczyzn

Aramis Cool Blend Aramis dla mężczyzn

Miałem: 1

Aramis Cool Blend marki Aramis to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Aramis Cool Blend został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi i lima; nutami serca są jaśmin, szałwia, kardamon i cynamon; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i skóra.

Bergamotka Cytryna Amalfi Lima

Jaśmin Szałwia Kardamon Cynamon

Drzewo sandałowe Ambra Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aramis Cool Blend by Aramis.

Aramis Cool Blend Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aramis Aramis Cool Blend, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aramis Aramis Cool Blend, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aramis Cool Blend marki Aramis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aramis Cool Blend marki Aramis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Joop! Jump Summer Temptation L`Erbolario Absinthium Boudicca Wode (Scent) Parfumerie Generale PG11 Harmatan Noir Nez a Nez Atelier d’Artiste Azzaro Pure Cedrat The Party The Ten Party 1986 Michael Storer Djin Eisenberg J'ose Brandy Parfums Brandy Parfumerie Generale Private Collection Un Crime Exotique Madonna Nudes 1979 Pour Homme