Marki » A » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Aramis Cool Aramis dla mężczyzn

Aramis Cool Aramis dla mężczyzn

Mam: 1

Aramis Cool marki Aramis to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Aramis Cool został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są mandarynka, koniak i bergamotka; nutami serca są rum i jałowiec; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula i piżmo.

Mandarynka Koniak Bergamotka

Rum Jałowiec

Drzewo sandałowe Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aramis Cool by Aramis.

Aramis Cool Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aramis Aramis Cool, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aramis Aramis Cool, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aramis Cool marki Aramis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aramis Cool marki Aramis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Kenzo Air Chloe Chloe Collection 2005 Creed Green Irish Tweed D`Orsay Le Nomade Escentric Molecules Molecule 01 Tom Ford Tom Ford for Men Liz Claiborne Graphite Blue by Realities L`Erbolario Musk Etat Libre d`Orange Jasmin et Cigarette Sonoma Scent Studio Egyptian Musk Boadicea the Victorious The Exclusives Warrior Costamor Sugarwood