Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Aramis Always for Her Aramis dla kobiet

Aramis Always for Her Aramis dla kobiet

mleczny
Aramis Always for Her Aramis dla kobiet Zdjęcia Aramis Always for Her Aramis dla kobiet Zdjęcia

Aramis Always for Her marki Aramis to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Aramis Always for Her został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są mandarynka i rukiew wodna; nutami serca są rezeda, magnolia i hibiskus; nutami bazy są egzotyczne drzewa, mleko, kadzidło i labdanum.

Mandarynka Rukiew wodna

Rezeda Magnolia Hibiskus

Egzotyczne drzewa Mleko Kadzidło Labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aramis Always for Her by Aramis.

Aramis Always for Her Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aramis Aramis Always for Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aramis Aramis Always for Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aramis Always for Her marki Aramis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aramis Always for Her marki Aramis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Paco Rabanne Black XS for Her Isabella Rossellini Storia Miller et Bertaux L’eau de parfum #1 Parfum Trouve Acqua di Biella Kid Mohair Lalique Lalique Edition Limitee 2011 The Body Shop White Musk Midnight Iris Iris de Minuit Rance 1795 Rue Rance Eau Impire Gap Stay Elternhaus Unifaith (MoslBuddJewChristHinDao) Bill Blass Red I Profumi di Firenze Dolceamaro Lulu Castagnette Lulu