Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Aramis Always for Her Aramis dla kobiet

Aramis Always for Her Aramis dla kobiet

mleczny
Aramis Always for Her Aramis dla kobiet Zdjęcia Aramis Always for Her Aramis dla kobiet Zdjęcia

Aramis Always for Her marki Aramis to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Aramis Always for Her został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są mandarynka i rukiew wodna; nutami serca są rezeda, magnolia i hibiskus; nutami bazy są egzotyczne drzewa, mleko, kadzidło i labdanum.

Mandarynka Rukiew wodna

Rezeda Magnolia Hibiskus

Egzotyczne drzewa Mleko Kadzidło Labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aramis Always for Her by Aramis.

Aramis Always for Her Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aramis Aramis Always for Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aramis Aramis Always for Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aramis Always for Her marki Aramis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aramis Always for Her marki Aramis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Cacharel Noa Carolina Herrera 212 Dolce&Gabbana By Etro Musk Michael Kors Michael Victoria`s Secret Body by Victoria Novae Plus Pink Garden Lacoste Femme de Lacoste Cacharel Scarlett Maitre Parfumeur et Gantier Iris Bleu Gris Yves Rocher Cantate Christina Aguilera Royal Desire