Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Vision Arabian Oud dla kobiet i mężczyzn

Vision Arabian Oud dla kobiet i mężczyzn

Vision marki Arabian Oud to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są mandarynka, brzoskwinia i trawa; nutami serca są róża, orchidea, jaśmin i nuty przyprawowe; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr, piżmo i wanilia.

Mandarynka Brzoskwinia Trawa

Róża Orchidea Jaśmin Nuty przyprawowe

Drzewo sandałowe Cedr Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vision by Arabian Oud.

Vision Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Arabian Oud Vision, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Arabian Oud Vision, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vision marki Arabian Oud. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vision marki Arabian Oud reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gloria Vanderbilt Vanderbilt Lancome Tresor Elixir Amouage Amouage Homage Leonard Balahe Fred Hayman Hollywood Star Ayala Moriel Moon Breath Oriflame Giordani Gold Shine DSH Perfumes Prana Roger & Gallet Amande Persane Eau Fraiche Parfumee Bogner Bogner Wood Women Frederic Malle Portrait of a Lady Florascent Aqua Composita Tango