Marki » A » kwiatowe « Grupy

Shahrazad Arabian Oud dla kobiet

Shahrazad Arabian Oud dla kobiet

Mam: 1

kwaśny

Shahrazad marki Arabian Oud to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są wosk pszczeli, nuty kwiatowe i Żurawina; nutami serca są paczula, lotos, ylang-ylang i kadzidło kyara (olibanum); nutami bazy są oleander, czarne piżmo i nuty drzewne.

Wosk pszczeli Nuty kwiatowe Żurawina

Paczula Lotos Ylang-ylang Kadzidło Kyara (olibanum)

Oleander Czarne piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shahrazad by Arabian Oud.

Jeunesse

Shahrazad Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Arabian Oud Shahrazad, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Arabian Oud Shahrazad, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shahrazad marki Arabian Oud. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shahrazad marki Arabian Oud reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lalique Flora Bella Givenchy So Givenchy Yves Saint Laurent Baby Doll Lucky Game Mandarina Duck Mandarina Duck Kenzo L'Eau par Kenzo Love L'Eau The Different Company Jasmin de Nuit Guerlain Muguet Molinard Les Fleurs: Jasmin Calypso Christiane Celle Calypso Violette Calypso Christiane Celle Calypso Gardenia Henri Bendel Jasmine & Tuberose Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947