Marki » A » kwiatowe « Grupy

Shahrazad Arabian Oud dla kobiet

Shahrazad Arabian Oud dla kobiet

Mam: 1

kwaśny

Shahrazad marki Arabian Oud to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są wosk pszczeli, nuty kwiatowe i Żurawina; nutami serca są paczula, lotos, ylang-ylang i kadzidło kyara (olibanum); nutami bazy są oleander, czarne piżmo i nuty drzewne.

Wosk pszczeli Nuty kwiatowe Żurawina

Paczula Lotos Ylang-ylang Kadzidło Kyara (olibanum)

Oleander Czarne piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shahrazad by Arabian Oud.

Jeunesse

Shahrazad Recenzje Perfum

Shahrazad by Arabian Oud 2.50 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Arabian Oud Shahrazad, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Arabian Oud Shahrazad, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shahrazad marki Arabian Oud. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shahrazad marki Arabian Oud reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

David & Victoria Beckham Intimately Beckham Night Chopard Wish Turquoise Diamond Marks and Spencer Infusion Gloria Vanderbilt Glorious Bond No 9 Eau de Noho Van Cleef & Arpels Murmure Tiffany Tiffany Myrurgia Promesa de Amor Prada No7 Violette Bond No 9 Fashion Avenue Mistral Verbena Flower Christian Dior Lily