Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Princess Hamida Arabian Oud dla kobiet

Princess Hamida Arabian Oud dla kobiet

żółtych kwiatów
agarowy

Princess Hamida marki Arabian Oud to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi agar (oud); nutami serca są mandarynka i ylang-ylang; nutami bazy są róża z taif i olibanum.

Agar (oud)

Mandarynka Ylang-ylang

Róża z Taif Olibanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Princess Hamida by Arabian Oud.

Princess Hamida Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Arabian Oud Princess Hamida, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Arabian Oud Princess Hamida, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Princess Hamida marki Arabian Oud. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Princess Hamida marki Arabian Oud reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Classique Nikos Sculpture Bond No 9 Chinatown Halloween Halloween Rance 1795 Rouge Sahlini Parfums La Femme Sean John Unforgivable Women Anastacia Resurrection Yves Saint Laurent Nu Eau de Toilette Torrente L'Or Blanc de Torrente Coach Legacy Gloria Vanderbilt Vanderbilt Women