Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Nagham Arabian Oud dla kobiet

Nagham Arabian Oud dla kobiet

tropikalny

Nagham marki Arabian Oud to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi mimoza; nutami serca są bergamotka, ananas i nuty kwiatowe; nutami bazy są lawenda i gardenia.

Mimoza

Bergamotka Ananas Nuty kwiatowe

Lawenda Gardenia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nagham by Arabian Oud.

Nagham Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Arabian Oud Nagham, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Arabian Oud Nagham, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nagham marki Arabian Oud. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nagham marki Arabian Oud reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Fendi Celebration Escada Sunny Frutti La Prairie Silver Rain Shimmer Mist Luciano Soprani D Luciano Soprani Valentino Vendetta Donna Estée Lauder Pure White Linen Summer Fun Trance Essence Whyte Rabbit Eau Jeune Bleu Azur Crabtree & Evelyn India Hicks Island Living - Spider Lily Loewe Loewe L Remy Latour Exotica Ulric de Varens Lily Prune Love Story