Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Nagham Arabian Oud dla kobiet

Nagham Arabian Oud dla kobiet

tropikalny

Nagham marki Arabian Oud to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi mimoza; nutami serca są bergamotka, ananas i nuty kwiatowe; nutami bazy są lawenda i gardenia.

Mimoza

Bergamotka Ananas Nuty kwiatowe

Lawenda Gardenia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nagham by Arabian Oud.

Nagham Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Arabian Oud Nagham, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Arabian Oud Nagham, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nagham marki Arabian Oud. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nagham marki Arabian Oud reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Calypso Davidoff Cool Water Sea Scent and Sun Hermes Hermessence Osmanthe Yunnan Esteban Folie de Figue Jeanne Arthes Rose Bonbon Avon Avon Jet Femme Oriflame Elvie Summer Magic La Senza Undiscovered Marc Jacobs Pomegranate Splash Sarantis B.U. Sexy Thymes Red Cherie Love & Toast Sugar Grapefruit