Marki » A » cytrusowo - gourmand « Grupy

Lyn Arabian Oud dla kobiet

Lyn Arabian Oud dla kobiet

Lyn Arabian Oud dla kobiet Zdjęcia

Lyn marki Arabian Oud to cytrusowo - gourmand perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi grejpfrut; nutami serca są kwiat pomarańczy i jaśmin; nutami bazy są pralina, piżmo i wanilia.

Grejpfrut

Kwiat pomarańczy Jaśmin

Pralina Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lyn by Arabian Oud.

Lyn Recenzje Perfum

amanda
amanda

To oud zatracony w cytrusowych soczystych objęciach.
Nadeszła powolutku nieśmiała wiosna i oud chce skorzystać z jej delikatnych,świetlanych uroków.
Nie chce kompletnie zatracać się w czerni, mgłach,drzewnościach,oleistości. Też chce załapać świeższy oddech. Krzewy jaśminu są woalką dla jego chwilowej słabości. Oud jak widać potrafi zatańczyć z wiosną, poddał się jej urokowi. A kto się nie podda cieplejszamu podmuchowi wiatru i mocniejszym promieniom słonecznym?
Końcówka to istna wiśieńka na torcie , smaczna i słodka,pralinki z wanilią, ocieplają cały zapach.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Arabian Oud Lyn, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Arabian Oud Lyn, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lyn marki Arabian Oud. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lyn marki Arabian Oud reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - gourmand
Arrogance Arrogance Mix Lime, Zucchero Tommy Hilfiger Tommy Summer Cologne 2002 Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Orangette Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 4: L'Orangerie Borsari Aqua Classica di Parma Thymes Wild Ginger Parfume de Vanille Mandarin Vanilla Laurence Dumont Eau de Cologne - Vanilla Farmacia SS. Annunziata Perla Akon Konvict Femme Yves Rocher Fruits de Noel Orange & Amande Bourjois Clin d'Oeil Excentric