Marki » A » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Lamsa Arabian Oud dla kobiet

Lamsa Arabian Oud dla kobiet

Mam: 2 Miałem: 2

miodowy

Lamsa marki Arabian Oud to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Lamsa został wydany w 2012 roku. Nutę głowy stanowi jabłko; nutą serca jest miód; nutami bazy są piżmo i wanilia.

Jabłko

Miód

Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lamsa by Arabian Oud.

Purple Ruby
La Danza delle Libellule

Lamsa Recenzje Perfum

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Miałam przez chwilę ten zapach, tak jak mnie zawiódł zapach, tak i zawiodła mnie estetyka flakonika, wygląda bardziej tandetnie niż na zdjęciu.
Jaki jest zapach, nic w nim niszowego, unikatowego.
Raczej klimaty mainstreamowego słodziaka, choć wyjątkowej urody, gdyby go tak zestawić z zapachami typu La Vie, Si itp.
Jest jabłuszko, jest słodko za sprawą miodu i wanilii, ale jest jakoś zwyczajnie.
Mało szarlotkowo, bardziej jak osłodzone jabłko albo mega mega słodki gatunek jabłka.
Bardzo bliźniacze do Purple Ruby Pascal Morabito, ale cenowo to można doznać szoku, ile kosztuje ten zapach i jak nie wart jest swojej ceny.
Trochę też w klimatach Danza Libellule, ale bardziej zaskakującym, bo jednak innym od wszystkich jabłkiem jest dla mnie Frais Monde Apple&Amber - szkoda, że Frais Monde jak nie dodano, tak nie ma nadal.
A Frais Monde ma kilka fajnych propozycji, choć większość słaba.
Apple choć nie do końca moje, to trzymam, bo jakieś takie dziwne i przez to intrygujące :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Arabian Oud Lamsa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Arabian Oud Lamsa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lamsa marki Arabian Oud. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lamsa marki Arabian Oud reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Lolita Lempicka Caprice Amarena Eau Jeune Delice de Pomme Eau Jeune Eau Jeune Rock'n Love Demeter Fragrance HOTKISS Girly Girl Oriflame Divine Sensual L`Occitane en Provence Rose Confite Gale Hayman Delicious Chocolate Corine de Farme Witch Corn O Boticario Egeo Dolce Gale Hayman Delicious Amber Carol`s Daughter Mary J. Blige My Life Coleen Rooney Coleen X Black