Marki » A » orientalne « Grupy

King Fahad Blend Arabian Oud dla mężczyzn

King Fahad Blend Arabian Oud dla mężczyzn

agarowy

King Fahad Blend marki Arabian Oud to orientalne perfumy dla mężczyzn. Nutę głowy stanowi agar (oud); nutami serca są róża z taif i czarne piżmo; nutami bazy są paczula i róża damasceńska.

Agar (oud)

Róża z Taif Czarne piżmo

Paczula Róża damasceńska

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about King Fahad Blend by Arabian Oud.

King Fahad Blend Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Arabian Oud King Fahad Blend, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Arabian Oud King Fahad Blend, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum King Fahad Blend marki Arabian Oud. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu King Fahad Blend marki Arabian Oud reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Paolo Gigli Excentrique pour Femme Loewe Solo Loewe Nez a Nez L’Hetre Reve LR LR Classics Singapore Serge Lutens Fumerie Turque Gres Ambre de Cabochard Nina Ricci Phileas Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Spicy Cocoa Diptyque L'Eau Roja Dove Enslaved Givenchy Oblique Rewind Rasasi Shatha Al Oudh