Marki » A » orientalne « Grupy

Kalemat Black Arabian Oud dla kobiet i mężczyzn

agarowy
dymny
Kalemat Black Arabian Oud dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Kalemat Black marki Arabian Oud to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są olibanum i bazylia; nutą serca jest wanilia; nutami bazy są agar (oud) i ambra.

Olibanum Bazylia

Wanilia

Agar (oud) Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kalemat Black by Arabian Oud.

Bouquet Ideale
24 Gold
Kalemat
Raghba

Kalemat Black Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Arabian Oud Kalemat Black, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Arabian Oud Kalemat Black, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kalemat Black marki Arabian Oud. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kalemat Black marki Arabian Oud reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Escada Escada Collection Paloma Picasso Minotaure Giorgio Armani Emporio Armani For Her 2008 Lomani Cruiser for Men Montale Aoud Collection - Golden Aoud Comme des Garcons Comme des Garcons Happy Pillow Davidoff Silver Shadow Private Jardin de France Angelique Sonoma Scent Studio Ambre Noir Boadicea the Victorious The Exclusives Warrioress Rasasi Dhanel Oudh Mukhallat Project D by Dannii and Tabitha Dusk