Marki » A » orientalne « Grupy

Mam: 2 Miałem: 1

agarowy
dymny
Kalemat Black Arabian Oud dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Kalemat Black marki Arabian Oud to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są olibanum i bazylia; nutą serca jest wanilia; nutami bazy są agar (oud) i ambra.

Olibanum Bazylia

Wanilia

Agar (oud) Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kalemat Black by Arabian Oud.

24 Gold
Bouquet Ideale
Kalemat

Kalemat Black Recenzje Perfum

Kalemat Black by Arabian Oud 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Arabian Oud Kalemat Black, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Arabian Oud Kalemat Black, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kalemat Black marki Arabian Oud. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kalemat Black marki Arabian Oud reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Annick Goutal Ambre Fétiche Frederic Malle Musc Ravageur Yves Saint Laurent Opium Eau D'ete Summer Fragrance Marks and Spencer Shanghai Boucheron Jaipur Homme Fraicheur Epicee L`Erbolario Myrrhae Ermenegildo Zegna Zegna Intenso Limited Edition Aroma M Geisha Noire Lostmarch Lann-Ael Guerlain Tonka Imperiale Gutenberg Parfums Gutenberg Woman Six Scents Six Scents Series Three 4 Rad Hourani: Ascent