Marki » A » orientalne « Grupy

Arabian Oud London Blend Arabian Oud dla kobiet i mężczyzn

Arabian Oud London Blend Arabian Oud dla kobiet i mężczyzn

agarowy

Arabian Oud London Blend marki Arabian Oud to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutę głowy stanowi olibanum; nutami serca są agar (oud) i róża; nutami bazy są goździk (przyprawa) i pieprz.

Olibanum

Agar (oud) Róża

Goździk (przyprawa) Pieprz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Arabian Oud London Blend by Arabian Oud.

Arabian Oud London Blend Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Arabian Oud Arabian Oud London Blend, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Arabian Oud Arabian Oud London Blend, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Arabian Oud London Blend marki Arabian Oud. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Arabian Oud London Blend marki Arabian Oud reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Escada Escada Collection Nautilus Nautilus Black Marlin Shaik Opulent Shaik Classic No 77 Prada No10 Myrrhe Ayala Moriel Gigi Laura Mercier Nuits Enchantees Comme des Garcons Comme des Garcons Happy Pillow Yves Rocher Aztek Paul & Joe Bleu Lucien Lelong Sirocco Custo Barcelona Pure Custo Barcelona Man Lush Black Pearl