Marki » A » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Pink Sugar Aquolina dla kobiet

Mam: 41 Miałem: 42 Chcę: 25 Ukochany zapach: 1

karmelowy
lekko korzenny
Pink Sugar Aquolina dla kobiet Zdjęcia Pink Sugar Aquolina dla kobiet Zdjęcia Pink Sugar Aquolina dla kobiet Zdjęcia Pink Sugar Aquolina dla kobiet Zdjęcia Pink Sugar Aquolina dla kobiet Zdjęcia Pink Sugar Aquolina dla kobiet Zdjęcia

Pink Sugar marki Aquolina to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Pink Sugar został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są pomarańcza, liść figi, malina i bergamotka; nutami serca są czerwone jagody, konwalia, lukrecja, wata cukrowa i truskawka; nutami bazy są piżmo, wanilia, karmel, fasolka tonka i drzewo sandałowe.

Pomarańcza Liść figi Malina Bergamotka

Czerwone jagody Konwalia Lukrecja Wata cukrowa Truskawka

Piżmo Wanilia Karmel Fasolka tonka Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pink Sugar by Aquolina.

Soft
Pink Sugar Luxury Extract
Acqua e Zucchero
Little Sugar
Fantasy Stage Edition

Pink Sugar Recenzje Perfum

Vanilla Caramella
Vanilla Caramella

Uwielbiam. Noszę je od ponad 10 lat i nie wyobrażam sobie siebie bez nich. Najpiękniejszy cukier i najcudowniejsza wanilia. To czego szukam w każdych perfumach. Nadają się na każdą porę dnia, na każdą porę roku i na każdy zakątek świata. Zapach na szczęście się nie zmienia. Owocowe nuty, które potrafią wszystko zepsuć tutaj są praktycznie niewyczuwalne. Waniliowe ciasteczko. Cukierkowy afrodyzjak

chjena
chjena

Jak dla mnie to typowy eksperyment olfaktoryczny na miarę pachnideł Demeter - miło powąchać, odnotować swe uczucia i nigdy nie wyjść w nim do ludzi. Serio, nie mogę sobie wyobrazić siebie używającej rano Pink Sugar, a następnie zaduszającej współpasażerów w autobusie i współpracowników w pracy... Choć z ręką na sercu przyznam, że nie jestem pewna, czy kilka lat temu miałabym takie opory.

Pink Sugar jest do bólu młodzieńczy, radosny, beztroski jak dziecko objadające się słodyczami aż do ostatnich mdłości. Dominuje nuta przypalonego karmelu i waty cukrowej, mnóstwo wanilii, sporo też lukrecji, właściwie bardzo mi przypomina męską wersję Blue (pierwsza Aquolina jaką poznałam), tylko różowa jest mniej drapieżna, a bardziej przymilna. Kolorowe jarmarki, blaszane zegarki, pierzaste koguciki, baloniki na druciku...

Chyba poznałam Pink Sugar za późno, by się nią szczerze cieszyć. Festiwal szaleństw tak oczywistych się zakończył i pozostało tylko wspomnienie. Ale... sun machine is coming down, and where're gonna have a party, jak śpiewał David Bowie - czyli szaleństwa są i będą, ale już inne.

mimozka
mimozka

Może i jest infantylny i co z tego?
Nie dbam o opinię innych w sferze olfaltorycznej, ponieważ nie wyobrażam sobie noszenia jakiegokolwiek pachnidła pod dyktando innej osoby.
Pink Sugar otwiera się słodko, cukrowo i bardzo optymistycznie.
Ekstremalnie słodki jest tylko w otwarciu, potem uspokaja się nieco.
Parametry użytkowe jak na tak infantylne perfumy za jakie uchodzą w oczach większości bardzo dobre.

kaktuska01
kaktuska01

Twardy orzech (właściwie cukierek) do zgryzienia... Nie wiadomo z której strony ugryźć i czy w ogóle.
Całość toczy się jak dla mnie wokół waty cukrowej i wanilii. I tak jak wata cukrowa mi nie przeszkadza wcale, tak ta interpretacja wanilii już tak. Jest to najgorsze wydanie wanilii jakie znam i pamiętam je z aromatu choinek Wunder-baum. Zapomnijmy o nutach owocowych czy cytrusowych które nadały by zapachowi lekkości. Jest strasznie słodko i jednostajnie. Sam cukier. Cukier wszędzie...
Myślę, że gdyby nie ta męcząca, chemiczna wanilia zapach był by lepszy.
Pink Sugar to bardziej żart zapachowy. Wzbudza emocje, to pewne. Ciężko dobrać go do okazji, bo jest bardzo prosty i infantylny.

d1122
d1122

moim skromnym zdaniem Pink Sugar to jakiś żart zapachowy ogólnie, i to...żart niszowy, jakby. przemysłowy, sacharydowy przedziwak. jako taki nawet mi się podoba, nie powiem, raczej bym nie nosiła, ale to fajna ciekawostka, nie bez powodu przyjemna dla mojego - wyrosłego na przełomie tysiącleci - nosa.

w każdym razie - jak komuś pasuje do charakteru i stylówy, to jestem za, choć osobiście zdecydowanie bardziej widzę ten zapach bardziej na kimś, kogo fascynuje vaporwave, kawaii(-core), what have you z takich wdzięcznych estetycznych dewiacji.. aniżeli na tych wszystkich preppy, uśmiechniętych, uroczych blondynkach w sweterkach od Abercrombie i Forever21, które ochoczo zachwalają go na youtubie i nie tylko, pomiędzy zachwytami nad Coco Mademoiselle i Flowerbombą..to jest jakiś fenomen; nigdy nie zrozumiem, jakim cudem dziewczynki, dziewczyny i kobiety dalekie od olfaktorycznego zboczenia jakiejkolwiek maści zechciały masowo pachnieć aromatem przegrzanej, spracowanej metalowej maszyny do wyrobu waty cukrowej. nie ogarniam. najmocniej czuję tam ten rozgrzany, przypalony metal, zjarane kostki cukru, przysmażone krówki z suchą nutą rozgrzanej metalowej patelni, na której aż dymią..trochę lżej: skoncentrowany zapach lokalu Dunkin' Donuts, pomieszany z aromatem działu cukierniczego w Publixie czy Targecie..wznoszące się pod wysoooki sufit z blachy falistej plastikowe sześciopaki złocistogąbczastych donutów w cyberkolorach..jadowicie zielony lukier, w nim zanurzone tęczowe żelki w kszałcie owoców, tona cyfrowo opracowanej posypki pokrywająca powierzchnie mechanicznie uformowanych ciastowych torusów-klonów, miksowane w wielkich kadziach i formowane w halach produkcyjnych zdobne torty...

fajny zapach, zupełnie niepoważny. cena świetna. butelka raczej szkaradna, ale bez przesady, przynajmniej nie rzuca się w oczy. projekcja OK, trwałość bardzo dobra (na ubraniach aż za dobra, IMO).

Sobi
Sobi

Czytając poprzednie recenzje nie wierzę, że testuję ten sam zapach. Lubię słodziaki, ale ta słodycz przyprawia mnie o ból zębów połączony z mdłościami. Całość pachnie na mnie tanim waniliowym zapachem samochodowym, którego pasażerowie mogą czuć się co najmniej źle podczas jazdy. Nie mniej jednak fankom mega słodziaków mogą przypaść do gustu, z naciskiem na słowo mega. Cóż zawiodłam się i pozostaje hołdować mi Pink Sugar Sparksowi.

bgirllui
bgirllui

Pink Sugar nie bez przyczyny króluje na mojej półce z zapachami od 7 lat. Jak do tej pory, nie spotkałam lepszej wody zapachowej, choć miałam ich wiele.
Po pierwsze, gustuję w zapachach typu gourmand, a więc takich, które przypominają słodkie artykuły żywieniowe. I bez wątpienia należy przyznać, że w Pink Sugar dominuje zapach wanilii połączonej z karmelem, przy czym kombinacji tej nie zakłóca w najmniejszym stopniu żaden jaśmin (którego nie toleruję w żadnym zapachu i uważam, że najmniejsza jego ilość psuje wszystko) czy piżmo, tak typowe dla większości obecnie dostępnych wód. Po prostu, nie czuć go wiatrem po wyschnięciu. Pink Sugar jest zapachem "deserowym" w pełni tego słowa znaczeniu - skoro wanilia plus karmel, to znaczy, że nic innego.
Mimo ogromu słodyczy, trwałości i projekcji, jakie posiada PS, uważam, że zapach jak najbardziej zachowuje swoją lekkość i klasę, o co często trudno w przypadku ultrasłodkich wód. Nie określiłabym go jednak jako sexy -raczej jest to zapach młodzieńczy i pasuje do osób pełnych energii i radości życia. Zdecydowanie odpowiedni na lato, choć sama używam go przez cały rok.
Polecam wielbicielkom (i wielbicielom!) dobrej jakości! :-)

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Słodkie i młodzieńcze. Przypominają mi zapach takich skręcanych, długich, cukrowych lizaków. I waty cukrowej. Są bardzo intensywne. Nie czuję ciasteczek. Raczej cukier...i... jeszcze więcej cukru. Na skórze zapach gorzej wypada niż na ubraniach czy włosach. I co dziwne - noszę go latem. A to przez to, że charakterem bardziej pasuje do letniej, niezobowiązującej, kolorowej garderoby. Nie wyobrażam sobie nosić go do golfu czy swetra.
Jest uroczy na swój sposób. Poprawia humor. Do tego bardzo wydajny. Ale na tym jednym flakonie poprzestanę i potem się pożegnamy. Nie będę trwać z Pink Sugar w wieloletnim związku, oboje to wiemy :)

natajluska
natajluska

Byłby to jeden z moich ulubionych słodziaków, gdyby nie ta zalatująca co chwilę lukrecja. Jest słodko i przyjemnie, a tu nagle wraca ta nuta. Ogólnie rzecz biorąc trwałość jest przyzwoita, projekcja też. I cena :) tylko ta lukrecja...

Izabela
Izabela

Z "Pink Sugar" mam tylko jedno skojarzenie - kramik ze słodyczami.
Znajdziemy w nim watę cukrową, pańską skórkę, lizaki na patyku.
Zapach z dzieciństwa, który przypomina mi wakacje spędzane u rodziny na wsi, gdzie niedzielną atrakcją były odpusty.
Z każdego z nich wracałam uradowana trzymając w ręku cukrową watę lub inne słodycze.
Zapach słodkich, beztroskich chwil.

Pola
Pola

Długo o mijałam Pink Sugar szerokim łukiem. Po pierwsze różowy- to samo w sobie już długo mnie odrzucało, po drugie po co mi perfumy pachnace cukrem? Znam niebieskiego brata Pink i przytłacza mnie tam lukrecja której nie znoszę.
A jednak okazało się, że całość lepiej pachnie niż się spodziewałam, odgrzebałam po macoszemu traktowaną próbkę testy globalne wypadły pozytywnie i tak zakupiłam 30ml.

Pink Sugar pachnie na mnie nie tylko cukrem tak na prawdę to czuję w nich przede wszystkim masę krówkową, słodko- słony karmel delikatnie wyczuwam też owoce ale to tylko cień wrażenie tak jakby ktos do tej masy dodał dosłownie kilka kropel soku. Na szczęście lukreja pojawia się sporadycznie tylko momentami.
To zapach tak prosty a tak cieszący nos ! Akurat na post-zimową depresję. Nie potrafię mu przypisać żadnych cech poza tą, że zastępuje mi słodycze sprawia, że jest mi miło ciepło i przytulnie.

Lubię słodziaki, ale Pink Sugar to zdecydowanie za dużo jak na mnie.

Jedyne co czuję to ogromny obłok waty cukrowej - dominująca nuta to palony, skarmelizowany cukier, jedna z moich najbardziej nielubianych nut. Gdzieś w tle plączą się owoce, ale też są pokryte grubą warstwą stopionego cukru.

Sztuczny, męczący zapach.

Trwałość bardzo dobra.

Szarada
Szarada

Wiele lat temu, skuszona entuzjastycznymi opiniami na temat Pink Sugar na zagranicznych forach, zakupiłam zapach Aquoliny w ciemno. W Polsce nikt jeszcze nie słyszał o tym słodziuchu, nie było go sklepach. Naczytałam się, ile to ludzie komplementów zań zbierają, jaki on seksowny jest, więc oczekiwałam bóg wie czego. Jakie było moje zdziwienie, jak w końcu pierwszy raz opsikałam się Pink Sugarem sowicie, by ruszyć "na kluby". Przecież to był zapach piekącego się systentycznego ciasta waniliowego z proszku plus bardzo nielubiana przeze mnie nuta przypalonego karmelu, w dużym stężeniu. Jedyne skojarzenia były kulinarne, a jakoś nie do końca mam ambicje pachnieć jak wyroby cukiernicze i do tego przypalone. Inni też mieli takie skojarzenia czując go na mnie.

Czym predzej pozbyłam się Pink Sugar i nigdy doń nie zatęskniłam. Traktuję go bardziej jako żart zapachowy, niż prawdziwe perfumy.

gugusia
gugusia

Niestety, ale faza na słodkości już mi dawno minęła. PS jest słodki do bólu, migrenogenny. Ogromne ilości cukru, waty cukrowej, wanilli, karmelu. No po prostu za dużo tego dobrego na raz. Dla mojego nosa to przede wszystkim palony cukier. Kiedyś uwielbiałam, dziś przyprawia mnie o mdłości
Podziwiam osoby, które są w stanie nosić go globalnie
Trwałość - mizerna. Od 1-2 h.
Intensywność - otoczenie go czuje, ale nie ciągnie się za nami ogonem

go_go_yubari
go_go_yubari

Mam do nich pewną słabość. Nie próbują być niczym czym nie są. Nie ma udawania, aspirowania do wielkiego perfumiarstwa. Jest do bólu słodko i do bólu ulepnie, ale tak miało być.

Karmelizowany, wręcz palony cukier wwierca się w nos i ubrania. Chciałabym wyczuć jakiekolwiek owoce, ale otępiająca słodycz mi na to nie pozwala.

Pink Sugar lubię wachąć, ale na noszenie czegoś tak ekstremalnie słodkiego, decyduję się rzadko- jest zbyt męcząco i migrenogennie.

Zakupowe okazje

Pink Sugar by Aquolina, 3.4 oz Eau De Toilette Spray for Women
22.99 USD
Pink Sugar by Aquolina EDT Spray 3.4 oz for Women
Pink Sugar by Aquolina EDT Spray 3.4 oz for Women

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aquolina Pink Sugar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aquolina Pink Sugar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pink Sugar marki Aquolina. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pink Sugar marki Aquolina reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler Angel Britney Spears Fantasy Estée Lauder Sensuous Noir Prada Prada Candy Thierry Mugler Alien Christian Dior Dior Addict Kenzo Kenzo Amour Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Lolita Lempicka Lolita Lempicka Christian Dior Poison Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Viktor&Rolf Flowerbomb Thierry Mugler Innocent Yves Saint Laurent Parisienne Aquolina Black Sugar Christian Dior Midnight Poison Christian Dior Dolce Vita Chopard Casmir Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Aquolina Pink Sugar Sensual