Marki » A » orientalno - waniliowe « Grupy

Chocolovers Aquolina dla kobiet i mężczyzn

Chocolovers Aquolina dla kobiet i mężczyzn

orzechowy
Chocolovers Aquolina dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Chocolovers Aquolina dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Chocolovers Aquolina dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Chocolovers marki Aquolina to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Chocolovers został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak pomarańcza, orzech laskowy, kolendra, piżmo, wanilia, konwalia, bergamotka i cytryna.

Pomarańcza Orzech laskowy Kolendra Piżmo Wanilia Konwalia Bergamotka Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chocolovers by Aquolina.

Chocolovers Recenzje Perfum

Ala_9
Ala_9

Zapach trochę dziwny, słodki i lekko kwaskowy zarazem. Nie jest to na pewno czysta czekolada plus standardowe dodatki typu wanilia czy cynamon. Wyraźnie czuć cytrusy, co w połączeniu z czekoladą daje ciekawy efekt. Bardzo lubię "spożywcze" zapachy więc i ten noszę z przyjemnością.
Bardzo podoba mi się cała szata graficzna tej wody. Butelka prosta jak wszystkie tej firmy, ale urocza, te serduszka są słodkie. Kartono-puszka też niczego sobie, poręczna.
Bardzo podoba mi się gama kosmetyków towarzyszących, a szczególnie peeling: porządny, czekoladowy scrub z odpowiednią ilością ziarenek. Masło do ciała tez porządne, no i przy zastosowaniu wszystkich kosmetyków z tej samej linii zapachowej efekt jest naprawdę intensywny, ale nie "krzyczący" czy drażniący otoczenie.
Więcej na pewno nie kupię, bo mam tak dużo perfum, że do końca życia ich nie zużyję, a ciągle kupuję nowe. Ale do końca butelki z przyjemnością poużywam:)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aquolina Chocolovers, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aquolina Chocolovers, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chocolovers marki Aquolina. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chocolovers marki Aquolina reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Giorgio Armani Emporio Armani Lei Anna Sui Sui Dreams Demeter Fragrance Banana Flambee L`Erbolario Vaniglia e Zenzero Reminiscence Si Do Yves Rocher Noix de Coco de Malaisie Lush Vanillary Thierry Mugler Angel Sunessence Edition Bleu Lagon La Perla Languid Vanilla Henri Bendel Wild Fig Jill Stuart Vanilla Lust Sabon Femme