Marki » A » aromatyczne « Grupy

Aphrodisya Aquaflor Firenze dla kobiet i mężczyzn

Aphrodisya Aquaflor Firenze dla kobiet i mężczyzn

wosku pszczelego
tropikalny

Aphrodisya marki Aquaflor Firenze to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sileno Cheloni. Nutami głowy są marakuja i morela; nutą serca jest wosk pszczeli; nutą bazy jest paczula.

Marakuja Morela

Wosk pszczeli

Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aphrodisya by Aquaflor Firenze.

Aphrodisya Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aquaflor Firenze Aphrodisya, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aquaflor Firenze Aphrodisya, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aphrodisya marki Aquaflor Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aphrodisya marki Aquaflor Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Kenzo KenzoKi Rice Steam (Sensual) Christian Dior Fahrenheit Summer 2006 Roger & Gallet Eau de Shiso Aroma Collistar Benessere Notte Van Heusen Van Heusen Michael Jordan 23 Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Lavender & Thyme Stephanie de Saint-Aignan Li Altarelli DSH Perfumes Cyan Cartier Les Heures de Cartier: L`Heure Brilliant VI Chloe Eau de Fleurs Lavande Lord`s Jester Demeter