Marki » A » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Vie d'Amour Men Aqaba dla mężczyzn

Vie d'Amour Men Aqaba dla mężczyzn

migdałowy

Vie d'Amour Men marki Aqaba to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Vie d'Amour Men został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są lima, imbir i akord zieleni; nutami serca są migdał, gruszka i bergamotka; nutami bazy są cedr, drzewo sandałowe, fasolka tonka i wanilia bourbon.

Lima Imbir Akord zieleni

Migdał Gruszka Bergamotka

Cedr Drzewo sandałowe Fasolka tonka Wanilia bourbon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vie d'Amour Men by Aqaba.

Vie d'Amour Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aqaba Vie d'Amour Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aqaba Vie d'Amour Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vie d'Amour Men marki Aqaba. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vie d'Amour Men marki Aqaba reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Linari Vista Sul Mare Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Penhaligon`s Blenheim Bouquet Giorgio Armani Emporio Armani Red Pour Lui (White) Tommy Bahama Set Sail St. Barts for Men Roberto Cavalli Just Cavalli Blue Keiko Mecheri Les Nuits D'Izu Cuba Paris Cuba Jungle Tiger April Aromatics Solar Plexus Chakra Oil Calvin Klein Ck One Electric Xerjoff Fiore d`Ulivo La Bouquetiere La Coquette