Marki » A » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Vie d'Amour Men Aqaba dla mężczyzn

Vie d'Amour Men Aqaba dla mężczyzn

migdałowy

Vie d'Amour Men marki Aqaba to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Vie d'Amour Men został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są lima, imbir i akord zieleni; nutami serca są migdał, gruszka i bergamotka; nutami bazy są cedr, drzewo sandałowe, fasolka tonka i wanilia bourbon.

Lima Imbir Akord zieleni

Migdał Gruszka Bergamotka

Cedr Drzewo sandałowe Fasolka tonka Wanilia bourbon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vie d'Amour Men by Aqaba.

Vie d'Amour Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aqaba Vie d'Amour Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aqaba Vie d'Amour Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vie d'Amour Men marki Aqaba. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vie d'Amour Men marki Aqaba reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Donna Karan DKNY Energy for Men Victoria`s Secret Very Sexy for Him Air-Val International Bob Esponja Esteban Fraicheur Andalouse Aveda Chakra 3 Equipoise Shu Uemura Fleur de Source IVR Swiss Group Eaudesalpes Hierba Verbena & Te Verde Gant Gant Silver Ocean Pacific Endless Ocean Pacific for Men Roxana Illuminated Perfume Vespertina Keiko Mecheri Les Nuits D'Izu En Voyage Perfumes Havane pour Homme