Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Jewels of Blu Aqaba dla kobiet

żółtych kwiatów
Jewels of Blu Aqaba dla kobiet Filmy
Jewels of Blu Aqaba dla kobiet Zdjęcia

Jewels of Blu marki Aqaba to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Jewels of Blu został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Vito Lenoci. Nutami głowy są morela, róża majowa i brzoskwinia; nutami serca są ylang-ylang i egipski jaśmin; nutami bazy są laska wanilii, paczula i piżmo.

Morela Róża majowa Brzoskwinia

Ylang-ylang Egipski jaśmin

Laska wanilii Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jewels of Blu by Aqaba.

Jewels of Blu Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aqaba Jewels of Blu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aqaba Jewels of Blu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jewels of Blu marki Aqaba. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jewels of Blu marki Aqaba reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Lacroix Bazar Summer Fragrance New Versace Jeans Couture Woman Exte J`S Exte Pop Exte J`S Exte Woman Van Cleef & Arpels First Premier Bouquet Love Passport Love Passport Andy Warhol Marilyn Rouge Sanrio Momoberry Victoria`s Secret Delicate Petals Trussardi Light Her Filles des Iles Floral Exotique Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Love Struck