Marki » A » kwiatowo - zielone « Grupy

Aqaba Spring Aqaba dla kobiet

Aqaba Spring Aqaba dla kobiet

Aqaba Spring Aqaba dla kobiet Filmy
Aqaba Spring Aqaba dla kobiet Zdjęcia

Aqaba Spring marki Aqaba to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Aqaba Spring został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Pierre Subrenat. Nutami głowy są brazylijska mandarynka, liść czarnej porzeczki i cynamon; nutami serca są indyjski jaśmin, goździk (przyprawa), róża turecka, marokańska róża i egipski jaśmin; nutami bazy są kwiat brzoskwini, wanilia bourbon i morela.

Brazylijska mandarynka Liść czarnej porzeczki Cynamon

Indyjski jaśmin Goździk (przyprawa) Róża turecka Marokańska róża Egipski jaśmin

Kwiat brzoskwini Wanilia bourbon Morela

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aqaba Spring by Aqaba.

Aqaba Spring Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aqaba Aqaba Spring, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aqaba Aqaba Spring, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aqaba Spring marki Aqaba. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aqaba Spring marki Aqaba reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Police Wings Femme Alessandro Dell` Acqua Woman In Rose Avon Be Spontaneous Salvador Dali Eau de Dali CB I Hate Perfume Wild Pansy Tocca Florence Gendarme 7 Sinful Scents Envious James Heeley Iris de Nuit Gosh On Stage Nautica Nautica Woman Strange Invisible Perfumes Fair Verona Royal Apothic Japonesque