Marki » A » kwiatowe « Grupy

Rosenlust April Aromatics dla kobiet

Rosenlust April Aromatics dla kobiet

Rosenlust April Aromatics dla kobiet Zdjęcia Rosenlust April Aromatics dla kobiet Zdjęcia

Rosenlust marki April Aromatics to kwiatowe perfumy dla kobiet. Rosenlust został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Tanja Bochnig. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża.

Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rosenlust by April Aromatics.

Rosenlust Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum April Aromatics Rosenlust, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu April Aromatics Rosenlust, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rosenlust marki April Aromatics. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rosenlust marki April Aromatics reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Rochas Tocadilly Calvin Klein Euphoria Crystalline Victoria`s Secret Very Sexy Hot Le Prince Jardinier Bouton de Rose Issey Miyake L`Eau d`Issey Une Goutte de Nuage Calvin Klein Eternity Summer 2009 Eclectic Collections Signs Caron Tubereuse L`Occitane en Provence Wild Cherry Tree Eau de Toilette Stacked Style Empress Lilly Caesars World Caesars Woman Velvet & Sweet Pea’s Purrfumery Bed of Roses