Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Nectar of Love April Aromatics dla kobiet

Nectar of Love April Aromatics dla kobiet

tuberozowy
Nectar of Love April Aromatics dla kobiet Zdjęcia Nectar of Love April Aromatics dla kobiet Zdjęcia

Nectar of Love marki April Aromatics to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Tanja Bochnig. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty owocowe, tuberoza, jaśmin, esencja różana, nuty kwiatowe i drzewo sandałowe.

Nuty owocowe Tuberoza Jaśmin Esencja różana Nuty kwiatowe Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nectar of Love by April Aromatics.

Nectar of Love Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum April Aromatics Nectar of Love, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu April Aromatics Nectar of Love, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nectar of Love marki April Aromatics. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nectar of Love marki April Aromatics reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bvlgari BLV Notte Pour Femme Chloe Chloe Eau de Parfum Adidas Adidas 3 Extreme Pour Elle Montale Oriental Flowers Pierre Balmain Balmya de Balmain Calvin Klein Euphoria Crystal Edition Mona di Orio Nuit Noire Ramon Molvizar White Goldskin Carla Fracci Hamlet Franck Olivier Passion Extreme Gucci Gucci Guilty Pierre Wulff Gilda