Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Liquid Dreams April Aromatics dla kobiet

Liquid Dreams April Aromatics dla kobiet

żółtych kwiatów
Liquid Dreams April Aromatics dla kobiet Zdjęcia Liquid Dreams April Aromatics dla kobiet Zdjęcia

Liquid Dreams marki April Aromatics to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Liquid Dreams został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Tanja Bochnig. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, narcyz i osmantus.

Cytrusy Narcyz Osmantus

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Liquid Dreams by April Aromatics.

Liquid Dreams Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum April Aromatics Liquid Dreams, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu April Aromatics Liquid Dreams, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Liquid Dreams marki April Aromatics. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Liquid Dreams marki April Aromatics reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Lovely prism Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Avon Far Away Paradise Guerlain Cherry Blossom Fruity Morgan Love Love de Toi Glossy Barbie Barbie Modelo Lucky Brand Lucky You for Women Comptoir Sud Pacifique Mora Bella Mary Kay Exotic Passionfruit Fiorucci Fiorucci Creative Universe Beth Terry Element of Desire Amway Wistful