Marki » A » kwiatowe « Grupy

Lindenblossom April Aromatics dla kobiet

Lindenblossom April Aromatics dla kobiet

miodowy
Lindenblossom April Aromatics dla kobiet Zdjęcia Lindenblossom April Aromatics dla kobiet Zdjęcia

Lindenblossom marki April Aromatics to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Tanja Bochnig. Nutę głowy stanowi cytrusy; nutami serca są kwiat lipy i magnolia;

Cytrusy

Kwiat lipy Magnolia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lindenblossom by April Aromatics.

Lindenblossom Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum April Aromatics Lindenblossom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu April Aromatics Lindenblossom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lindenblossom marki April Aromatics. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lindenblossom marki April Aromatics reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Flower Power Annick Goutal Passion Donna Karan Donna Karan Gold Sparkling Avon Individual Blue Britney Spears Curious Heart La Collina Toscana La Collina Toscana Iris of the Signory Montale Highness Rose Philosophy Amazing Grace Guerlain Mayotte Mariah Carey Luscious Pink Deluxe Edition Parfum Perfumer`s Workshop Tea Rose Caron Narcisse Blanc