Marki » A » kwiatowe « Grupy

Lindenblossom April Aromatics dla kobiet

Lindenblossom April Aromatics dla kobiet

miodowy
Lindenblossom April Aromatics dla kobiet Zdjęcia Lindenblossom April Aromatics dla kobiet Zdjęcia

Lindenblossom marki April Aromatics to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Tanja Bochnig. Nutę głowy stanowi cytrusy; nutami serca są kwiat lipy i magnolia;

Cytrusy

Kwiat lipy Magnolia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lindenblossom by April Aromatics.

Lindenblossom Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum April Aromatics Lindenblossom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu April Aromatics Lindenblossom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lindenblossom marki April Aromatics. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lindenblossom marki April Aromatics reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Fragile Giorgio Beverly Hills Giorgio Aire Nanette Lepore Love Bird Il Profvmo Aria di Mare Crabtree & Evelyn Evelyn Rose Gap Mandarin Jasmine No.094 Penhaligon`s Lily & Spice Kenzo Flower by Kenzo Winter Flowers Caswell Massey Casma MOR Snow Gardenia Ulric de Varens Lily Prune Cotton Musk Kenzo L`Eau de Kenzo Amour