Marki » A » kwiatowe « Grupy

Jasmina April Aromatics dla kobiet

Jasmina April Aromatics dla kobiet

Jasmina April Aromatics dla kobiet Zdjęcia Jasmina April Aromatics dla kobiet Zdjęcia

Jasmina marki April Aromatics to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Tanja Bochnig. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin.

Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jasmina by April Aromatics.

Jasmina Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum April Aromatics Jasmina, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu April Aromatics Jasmina, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jasmina marki April Aromatics. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jasmina marki April Aromatics reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Naomi Campbell Naomagic Anna Sui Sui Love Tiffany Tiffany Bond No 9 Madison Soiree Avon Urban Flowers Paris L`Occitane en Provence Eau de la Recolte Bleue Liz Claiborne Vivid The Different Company Jasmin de Nuit Kenzo Eau De Fleur de Soie Fragonard De Tout Coeur Demeter Fragrance Funeral Home Norma Kamali Zagara