Marki » A » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Erdenstern April Aromatics dla kobiet i mężczyzn

Erdenstern April Aromatics dla kobiet i mężczyzn

tytoniowy
Erdenstern April Aromatics dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Erdenstern marki April Aromatics to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Erdenstern został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Tanja Bochnig. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, ambra, wetyweria, liść tytoniu, fasolka tonka, kakao i opoponaks.

Piżmo Ambra Wetyweria Liść tytoniu Fasolka tonka Kakao Opoponaks

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Erdenstern by April Aromatics.

Erdenstern Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum April Aromatics Erdenstern, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu April Aromatics Erdenstern, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Erdenstern marki April Aromatics. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Erdenstern marki April Aromatics reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Salvatore Ferragamo Incanto Pour Homme Escentric Molecules Escentric 01 Yves Saint Laurent L'Homme Eau d'Eté Amouage Silver Cologne Al-Rehab Lamis Monotheme Fine Fragrances Venezia Black Musk ID Parfums Exterieur Nuit Christian Dior Dior Homme Cologne Krizia Time Uomo Cereus Cereus No.7 Etro Royal Pavillon L`Erbolario Acqua di Profumo al Muschio Bianco