Marki » A » drzewno - przyprawowe « Grupy

Bohemian Spice April Aromatics dla kobiet i mężczyzn

Bohemian Spice April Aromatics dla kobiet i mężczyzn

Bohemian Spice April Aromatics dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Bohemian Spice April Aromatics dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Bohemian Spice marki April Aromatics to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Bohemian Spice został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Tanja Bochnig. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, wetyweria, drzewo sandałowe, paczula, wanilia, pomarańcza i olibanum.

Lawenda Wetyweria Drzewo sandałowe Paczula Wanilia Pomarańcza Olibanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bohemian Spice by April Aromatics.

Bohemian Spice Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum April Aromatics Bohemian Spice, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu April Aromatics Bohemian Spice, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bohemian Spice marki April Aromatics. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bohemian Spice marki April Aromatics reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Louis Feraud Feraud Homme Jacomo Jacomo de Jacomo Deep Blue Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Silver Words Jaguar Jaguar Prestige Maitre Parfumeur et Gantier Santal Noble Agustin Davila Agustin Davila for Men Annick Goutal Mandragore Pourpre Tom Ford Bois Marocain April Aromatics Root Chakra Oil M. Micallef Aoud D.S. & Durga Barbados Basile Basile Young Uomo