Marki » A » kwiatowe « Grupy

Night Apple Parfums dla kobiet

Night Apple Parfums dla kobiet

Night Apple Parfums dla kobiet Zdjęcia

Night marki Apple Parfums to kwiatowe perfumy dla kobiet. Night został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są bergamotka i pomarańcza; nutami serca są jaśmin, rabarbar i mięta; nutami bazy są goździk (przyprawa), herbata i koper włoski.

Bergamotka Pomarańcza

Jaśmin Rabarbar Mięta

Goździk (przyprawa) Herbata Koper włoski

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Night by Apple Parfums.

Night Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Apple Parfums Night, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Apple Parfums Night, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Night marki Apple Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Night marki Apple Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Escada Loving Bouquet Ghost Ghost Summer Dream Annick Goutal Le Muguet Tiffany Tiffany Gai Mattiolo That`s Amore! Dance Lei Hampton Sun Privet Bloom Lancome Miracle Tendre Voyage Gale Hayman Style Shiseido Rosarium Keiko Mecheri White Petals Weil Fleur De Weil Florascent Aqua Floralis 1er Mai