Marki » A » kwiatowe « Grupy

Night Apple Parfums dla kobiet

Night Apple Parfums dla kobiet

Night Apple Parfums dla kobiet Zdjęcia

Night marki Apple Parfums to kwiatowe perfumy dla kobiet. Night został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są bergamotka i pomarańcza; nutami serca są jaśmin, rabarbar i mięta; nutami bazy są goździk (przyprawa), herbata i koper włoski.

Bergamotka Pomarańcza

Jaśmin Rabarbar Mięta

Goździk (przyprawa) Herbata Koper włoski

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Night by Apple Parfums.

Night Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Apple Parfums Night, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Apple Parfums Night, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Night marki Apple Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Night marki Apple Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Beautiful Versace Versace L`Occitane en Provence Eau du Val (Magnolia) Caron Muguet du Bonheur becker.eshaya b.e. Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties Baby Henri Bendel Rose Petals La Bouquetiere Gardenia Exotique Peter Andre Mysterious Girl Madonna Nudes 1979 Musical Ulric de Varens Lily Prune Cotton Musk Ulric de Varens UDV Pour Elle