Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Love Apple Parfums dla kobiet

Love Apple Parfums dla kobiet

Love Apple Parfums dla kobiet Zdjęcia

Love marki Apple Parfums to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Love został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są mandarynka, pomarańcza i bergamotka; nutami serca są jaśmin, konwalia, róża i czarna porzeczka; nutami bazy są wanilia i drzewo sandałowe.

Mandarynka Pomarańcza Bergamotka

Jaśmin Konwalia Róża Czarna porzeczka

Wanilia Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Love by Apple Parfums.

Love Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Apple Parfums Love, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Apple Parfums Love, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Love marki Apple Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Love marki Apple Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Amor Amor Eau Fraiche 2005 Yves Saint Laurent In Love Again Jasmin Etoile Jacadi Jacadi Fille Crabtree & Evelyn Nadira Candie`s Candie`s Luxe Andy Warhol Andy Warhol Pink Room Parfum No 1 O Boticario Ma Cherie Jeans Arno Sorel Jardins de Babel Hesperides Mariah Carey Lollipop Bling Honey La Prairie Life Threads Sapphire Palmers Palmers Woman