Marki » A » aromatyczno - zielone « Grupy

Light Apple Parfums dla kobiet

Light Apple Parfums dla kobiet

Light Apple Parfums dla kobiet Zdjęcia

Light marki Apple Parfums to aromatyczno - zielone perfumy dla kobiet. Light został wydany w 2013 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, jaśmin, cytryna, pomarańcza, rabarbar, goździk (przyprawa), mięta, herbata i koper włoski.

Bergamotka Jaśmin Cytryna Pomarańcza Rabarbar Goździk (przyprawa) Mięta Herbata Koper włoski

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Light by Apple Parfums.

Light Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Apple Parfums Light, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Apple Parfums Light, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Light marki Apple Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Light marki Apple Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Bruno Banani Bruno Banani Man Monotheme Fine Fragrances Venezia Te Verde & Bamboo Liz Claiborne Claiborne Sport L`Occitane en Provence Lavender Eau de Toilette Guy Laroche Horizon Molinard Les Fleurs de Provance: Fleur de Figuer Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves Green Tea & Bamboo Lorenzo Villoresi Yerbamate Hugo Boss Hugo by Karim Rashid Humiecki & Graef Skarb Jalaine Green Tea CB I Hate Perfume Memory of Kindness