Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Velvet Rope Apothia dla kobiet

Velvet Rope Apothia dla kobiet

Velvet Rope Apothia dla kobiet Zdjęcia

Velvet Rope marki Apothia to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Velvet Rope został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Rayda Vega. Nutami głowy są jagoda jałowca i grejpfrut; nutami serca są jaśmin, płatki róży i igły cyprysowe; nutami bazy są paczula, wanilia i białe piżmo.

Jagoda jałowca Grejpfrut

Jaśmin Płatki róży Igły cyprysowe

Paczula Wanilia Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Velvet Rope by Apothia.

Velvet Rope Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Apothia Velvet Rope, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Apothia Velvet Rope, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Velvet Rope marki Apothia. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Velvet Rope marki Apothia reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Carolina Herrera Carolina Naomi Campbell Winter Kiss Monotheme Fine Fragrances Venezia Te Blanco & Riso Christian Dior Dior Homme Intense Oscar de la Renta Rosamor Yllozure Yllozuria Tocca Stella Ajmal Facets of Her Tom Ford White Musk Collection Urban Musk Burberry Burberry Sport for Women Max Azria BCBGirls Star Byblos Cielo