Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Pearl Apothia dla kobiet

Pearl Apothia dla kobiet

Pearl Apothia dla kobiet Zdjęcia

Pearl marki Apothia to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Pearl został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Stephen Nilsen. Nutę głowy stanowi yuzu; nutami serca są piwonia, jaśmin i wiciokrzew; nutami bazy są korzeń irysa, ambra i piżmo.

Yuzu

Piwonia Jaśmin Wiciokrzew

Korzeń irysa Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pearl by Apothia.

Pearl Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Apothia Pearl, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Apothia Pearl, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pearl marki Apothia. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pearl marki Apothia reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Elizabeth Arden 5th Avenue After Five Lancome Attraction Gabriela Sabatini Private Edition Gucci Gucci Rush 2 Christian Dior Dior Homme Intense Bourjois Clin d'Oeil Silver Dream Indult Isvaraya Jardin de France Anandita Ghost Captivating Montale Velvet Flowers ID Parfums Ame Toscane Fantaisie Baroque Jeanne Arthes CO2 Pink Label