Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Bronzed Apothia dla kobiet i mężczyzn

Bronzed Apothia dla kobiet i mężczyzn

słony
morski
Bronzed Apothia dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Bronzed Apothia dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Bronzed marki Apothia to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Bronzed został wydany w 2015 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty morskie, sól, kwiat pomarańczy, piżmo, bergamotka, jaśmin, czerwona pomarańcza i różowy grejpfrut.

Nuty morskie Sól Kwiat pomarańczy Piżmo Bergamotka Jaśmin Czerwona pomarańcza Różowy grejpfrut

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bronzed by Apothia.

Bronzed Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Apothia Bronzed, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Apothia Bronzed, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bronzed marki Apothia. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bronzed marki Apothia reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gabriela Sabatini Elegance Thierry Mugler Innocent Rock Avon Pur Blanca Blush Puma Jamaica ² Woman Lancome Lancome Tresor Eau Legere Sheer Yves Rocher Yria O Boticario Floratta Emotion Donna Karan DKNY Women Summer 2010 So...? So...?Desirable Corine de Farme High School Musical Sage Machado Jade & Topaz Jeanne Arthes Les Lions D'Arthes