Marki » A » drzewno - przyprawowe « Grupy

Temple Anya`s Garden dla kobiet i mężczyzn

Temple Anya`s Garden dla kobiet i mężczyzn

agarowy
kamforowy

Temple marki Anya`s Garden to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Temple został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Anya McCoy. Nutami głowy są pomarańcza i borneol; nutami serca są mimoza, nuty zielone i przyprawy; nutą bazy jest agar (oud).

Pomarańcza Borneol

Mimoza Nuty zielone Przyprawy

Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Temple by Anya`s Garden.

Temple Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Anya`s Garden Temple, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Anya`s Garden Temple, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Temple marki Anya`s Garden. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Temple marki Anya`s Garden reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Versace Versace Man Ralph Lauren Polo Double Black Jacomo Paradox Green for Men Vera Wang Vera Wang for Men Kenzo Tokyo by Kenzo Jo Malone Nutmeg & Ginger Ted Lapidus Black Soul Lisa Hoffman Japanese Agarwood Corine de Farme L'Homme Lolita Lempicka L`Eau au Masculin Mazzolari Lui Michael Michalsky Michalsky for Men