Marki » A » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Star Flower Anya`s Garden dla kobiet i mężczyzn

migdałowy
orzechowy
Star Flower Anya`s Garden dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Star Flower marki Anya`s Garden to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet i mężczyzn. Star Flower został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Anya McCoy. Nutami głowy są cytryna amalfi, migdał i wiśnia; nutami serca są tuberoza i klon; nutami bazy są wanilia i meksykańska czekolada.

Cytryna Amalfi Migdał Wiśnia

Tuberoza Klon

Wanilia Meksykańska czekolada

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Star Flower by Anya`s Garden.

Star Flower Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Anya`s Garden Star Flower, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Anya`s Garden Star Flower, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Star Flower marki Anya`s Garden. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Star Flower marki Anya`s Garden reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Lulu Castagnette Lulu Rose Jo Malone Vanilla & Anise Oriflame Dancing Lady Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Sucre Glace Voluspa Vanity Victoria`s Secret Sweet Daydream Gale Hayman Delicious Chocolate Costamor Dulcess Avril Lavigne Forbidden Rose Pamela Anderson Malibu Day Michel Germain Sexual Blush Des Filles a la Vanille Toi Mon Ange