Marki » A » aromatyczno - owocowe « Grupy

Pan Anya`s Garden dla kobiet i mężczyzn

Pan Anya`s Garden dla kobiet i mężczyzn

Pan marki Anya`s Garden to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Pan został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Anya McCoy. Nutę głowy stanowi cedr virginia; nutami serca są nuty owocowe, lawenda i lotos; nutami bazy są francuskie labdanum, trawa, paczula i esencja koziej sierści.

Cedr Virginia

Nuty owocowe Lawenda Lotos

Francuskie labdanum Trawa Paczula Esencja koziej sierści

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pan by Anya`s Garden.

Pan Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Anya`s Garden Pan, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Anya`s Garden Pan, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pan marki Anya`s Garden. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pan marki Anya`s Garden reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Puma Puma Aqua Man Nikos Nikos Sculpture Fresh Blue Benetton Essence of United Colors of Benetton Man DL & Co Lady Rhubarb Victoria`s Secret Strawberries and Champagne CB I Hate Perfume Gathering Apples Remy Latour Cigar Teufels Kuche Patchouly Pure Sin Teufels Kuche Erdbeermund Demeter Fragrance Badtz-Maru Solinotes Mure Huitieme Art Parfums Manguier Metisse