Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Moon Dance Anya`s Garden dla kobiet

Moon Dance Anya`s Garden dla kobiet

tuberozowy
Moon Dance Anya`s Garden dla kobiet Zdjęcia Moon Dance Anya`s Garden dla kobiet Zdjęcia Moon Dance Anya`s Garden dla kobiet Zdjęcia

Moon Dance marki Anya`s Garden to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Moon Dance został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Anya McCoy. Nutami głowy są fiołek i mięta; nutami serca są jaśmin, tuberoza i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, hyraceum i opoponaks.

Fiołek Mięta

Jaśmin Tuberoza Róża

Drzewo sandałowe Ambra Hyraceum Opoponaks

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Moon Dance by Anya`s Garden.

Moon Dance Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Anya`s Garden Moon Dance, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Anya`s Garden Moon Dance, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Moon Dance marki Anya`s Garden. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Moon Dance marki Anya`s Garden reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Lancome Attraction Al-Rehab Lansy Monotheme Fine Fragrances Venezia White Tea Isabella Rossellini Daring Paul Smith Sunshine Edition for Women Jennifer Lopez Deseo Forever Sweet Years Just Me Ramon Molvizar Sol (Sun) Molinard Lavande Mariella Burani Messages Lulu Castagnette Les Petites Folies 20:15 Barbara Orbison Pretty Woman