Marki » A » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Light Anya`s Garden dla kobiet i mężczyzn

dymny
żółtych kwiatów
Light Anya`s Garden dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Light marki Anya`s Garden to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Anya McCoy. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytron, grejpfrut, mahoń aglaia, janowiec, olibanum, jagoda jałowca, tunezyjskie neroli i ambra.

Cytron Grejpfrut Mahoń aglaia Janowiec Olibanum Jagoda jałowca Tunezyjskie neroli Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Light by Anya`s Garden.

Light Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Anya`s Garden Light, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Anya`s Garden Light, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Light marki Anya`s Garden. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Light marki Anya`s Garden reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Chanel Cristalle Eau de Toilette Tommy Bahama Set Sail St. Barts for Men Frederic Malle Outrageous! Miller Harris Cologne 1888 Jo Malone Lime Basil & Mandarin Animale Animale Temptation for Men Masaki Matsushima mat; Orange Linari Vista Sul Mare Max Deville Camera for Men Acqua di Parma Essenza di Colonia Erbario Toscana Agrumato di Costa Rose en Bos Viridescent