Marki » A » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Light Anya`s Garden dla kobiet i mężczyzn

dymny
żółtych kwiatów
Light Anya`s Garden dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Light marki Anya`s Garden to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Anya McCoy. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytron, grejpfrut, mahoń aglaia, janowiec, olibanum, jagoda jałowca, tunezyjskie neroli i ambra.

Cytron Grejpfrut Mahoń aglaia Janowiec Olibanum Jagoda jałowca Tunezyjskie neroli Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Light by Anya`s Garden.

Light Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Anya`s Garden Light, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Anya`s Garden Light, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Light marki Anya`s Garden. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Light marki Anya`s Garden reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Thierry Mugler Cologne Summer Flash Barbie Barbie Sirena Roger & Gallet Cedrat Leonard Eau Fraiche de Leonard Avon Just Play for Her Xerjoff Kobe Creed Zeste Mandarine Memoire Liquide Soleil Liquide Novaya Zarya Troynoy Davidoff Davidoff Cool Water Men Ice Fresh Potter & Moore Lavender and Italian Lemon Illume Happiology Yuzu Mint