Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Kewdra Anya`s Garden dla kobiet i mężczyzn

Kewdra Anya`s Garden dla kobiet i mężczyzn

Kewdra marki Anya`s Garden to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Anya McCoy. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, gardenia i boronia.

Piżmo Gardenia Boronia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kewdra by Anya`s Garden.

Kewdra Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Anya`s Garden Kewdra, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Anya`s Garden Kewdra, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kewdra marki Anya`s Garden. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kewdra marki Anya`s Garden reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cafe Parfums Cafe Intenso Estée Lauder SpellBound Guerlain L`Instant de Guerlain Fleur de Mandarine S.T. Dupont Essence Pure Pour Femme Aubusson Perlissima d`Aubusson Jeanne Arthes Sultane Opus Oils Island Girl: Mantra (Bali) Gale Hayman Delicious The Party The Garden Party Frangipane LR Heidi Klum Shiseido Memoire Jeanne Arthes Love Generation Rock