Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Fleur et Feuille de Jasmin Antonio Visconti dla kobiet

Fleur et Feuille de Jasmin Antonio Visconti dla kobiet

miodowy
Fleur et Feuille de Jasmin Antonio Visconti dla kobiet Zdjęcia Fleur et Feuille de Jasmin Antonio Visconti dla kobiet Zdjęcia Fleur et Feuille de Jasmin Antonio Visconti dla kobiet Zdjęcia

Fleur et Feuille de Jasmin marki Antonio Visconti to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, biały miód i neroli; nutami serca są goździk (roślina), jaśmin i ylang-ylang; nutami bazy są benzoes, wanilia, fiołek i mimoza.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Biały miód Neroli

Goździk (roślina) Jaśmin Ylang-ylang

Benzoes Wanilia Fiołek Mimoza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleur et Feuille de Jasmin by Antonio Visconti.

A La Nuit
Jasmine Full

Fleur et Feuille de Jasmin Recenzje Perfum

Izabela
Izabela

Jaśmin ze snów. Tylko jakich?
Ostatnio zafiksowałam się na jaśmin w perfumach. Szukam idealnego, indolowego.
W związku z powyższym postanowiłam się przyjrzeć tym perfumom.
Flakon z delikatnie cytrynowym płynem nie zapowiadał takiej mocy.
Te perfumy to jaśmin do entej potęgi, podlany kwaskowym neroli i osłodzony miodem. Żaden smak nie wychodzi na prowadzenie ani nie jest za kwaśny, ani za słodki. Jest w sam raz. Jaśmin, szalony, nieokiełznany, dziki.
Taki kwiat, który odbiera zdolność logicznego myślenia. Zastawia pułapkę i czeka na swoją ofiarę.
Jeżeli jaśmin w wydaniu ekstremalnym nie jest Wam straszny, to je pokochacie. W przeciwnym wypadku uciekniecie z krzykiem i już do końca życia będzie Was prześladowało skojarzenie jaśminu z koszmarem. Takim jak z ulicy Wiązów.
Ja je pokochałam.

Piękny, intensywny jaśmin, na mydlanym tle. Podobny do A la Nuit Lutensa. Trwałość niestety taka sobie, raczej bliskoskórny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Antonio Visconti Fleur et Feuille de Jasmin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Antonio Visconti Fleur et Feuille de Jasmin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleur et Feuille de Jasmin marki Antonio Visconti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleur et Feuille de Jasmin marki Antonio Visconti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bath and Body Works Enchanted Orchid Opus Oils Island Girl: Mantra (Bali) Boadicea the Victorious Elegant Annayake Miyabi Woman Antoine & Lili Holy Champa DSH Perfumes Giardini Segreti (Italian Journey No. 3) Anucci Anucci Femme Adidas Free Emotion Krizia Spazio Krizia Donna Cacharel Lou Lou Blue Carolina Herrera Crystal Chic Divine L'Infante