Marki » A » kwiatowo - zielone « Grupy

Thais Life Antonio Puig dla kobiet

Thais Life Antonio Puig dla kobiet

Thais Life marki Antonio Puig to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Nutami głowy są zielona trawa, geranium i cytryna; nutami serca są fiołek, goździk (roślina) i hiacynt; nutami bazy są wetyweria, fasolka tonka i ambra.

Zielona trawa Geranium Cytryna

Fiołek Goździk (roślina) Hiacynt

Wetyweria Fasolka tonka Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Thais Life by Antonio Puig.

Thais Life Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Antonio Puig Thais Life, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Antonio Puig Thais Life, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Thais Life marki Antonio Puig. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Thais Life marki Antonio Puig reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Guerlain Aqua Allegoria Lilia Bella Estée Lauder Beautiful Sheer Gucci Envy Me 2 Al-Rehab Nebras L`Occitane en Provence The Vert au Jasmin Benetton Benetton Sport Women Bond No 9 Central Park D.S. & Durga Cowgirl Grass Lanvin Eclat d`Arpege Odin 04 Petrana Dorin Roses des Vents Est Florascent Aqua Aromatica The Vert