Marki » A » kwiatowo - zielone « Grupy

Thais Dreams Antonio Puig dla kobiet

Thais Dreams Antonio Puig dla kobiet

Thais Dreams marki Antonio Puig to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Thais Dreams został wydany w 2001 roku. Nutami głowy są bergamotka, bambus, nuty zielone i nuty kwiatowe; nutami serca są jaśmin, róża, piwonia, konwalia i brzoskwinia; nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia i ambra.

Bergamotka Bambus Nuty zielone Nuty kwiatowe

Jaśmin Róża Piwonia Konwalia Brzoskwinia

Drzewo sandałowe Wanilia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Thais Dreams by Antonio Puig.

Thais Dreams Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Antonio Puig Thais Dreams, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Antonio Puig Thais Dreams, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Thais Dreams marki Antonio Puig. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Thais Dreams marki Antonio Puig reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Gap Heaven Acorelle Baies Sauvages Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Green Woman Florascent Aqua Aromatica The Vert Roberto Verino VV Aqua Women Lostmarch L’eau de l’Hermine Versace Versus Time For Relax Guerlain Purple Fantasy Ayala Moriel Fetish Princesse Marina De Bourbon Reverence CB I Hate Perfume I am a Dandelion Hiroko Koshino Hiroko Koshino