Marki » A » kwiatowo - wodne « Grupy

Thais Antonio Puig dla kobiet

Thais Antonio Puig dla kobiet

wodny
ozonowy

Thais marki Antonio Puig to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Thais został wydany w latach 2000's. Nutę głowy stanowi nuty wodne; nutami serca są konwalia, liść fiołka i róża; nutą bazy jest piżmo.

Nuty wodne

Konwalia Liść fiołka Róża

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Thais by Antonio Puig.

Thais Recenzje Perfum

Forest
Forest

To jest woda na którą chyba nikt nie może się obrazić ani z nią pokłócić. Jest rześka i kobieca, nieinfantylna. Jest po prostu ładna.
Czuję w niej strumyk w maksymalnie upalny dzień, strumyk w cieniu z parującymi kamieniami a do strumienia ktoś wrzucił naręcze konwaliii i lilii.
Czasem na mojej skórze wychodzi jakby pieprz, tak po 1-2h od aplikacji.
Na finiszu natomiast lekko mydlaną konwalię, bardzo przyjemną, naturalną.
Tak najszybciej i najtrafniej opisałabym to co czuję.
Mimo, że teoretycznie składa się tylko z kilku nut to dla mnie to naprawdę niejednostajna i nienudna propozycja.
Trwałość jak na taką świeżość oszałamiająca, ok 5-7h
Idealny na wiosnę i lato, skutecznie obniża temperaturę.
Opakowanie po prostu brzydkie, korek na modłę szalonych lat 90tych (mimo, że zapach milenijny), telepie się na flakonie, sam flakon też nic specjalnego, wykończenie atomizera po prostu złe ale liczy się wnętrze i ono tutaj jest naprawdę nieprzebrzmiałe i można śmiało stosować, według mnie się nie zestarzał, jak na mój gust to doskonale oddana świeżość krystalicznej, zimnej wody.
I te bajońskie kwoty za które można go dostać czyli ok. 20zł za 50ml.
Warto.

guma88
guma88

Zakup "przy okazji" ale zaskoczył pozytywnie damską część rodziny,niby nic wielkiego,ale każdej pani się podoba.Zdecydowanie dominującą nutą jest nuta konwalii,delikatnie zmieszana z nutą róży,tak ja to czuje, nuty wodnych jakoś nie wyczuwam..Na lato jak najbardziej odpowiedni,nie pozwala wyróżnić się z tłumu,bo to typowy kwiatowy świeżak,ale jego trwałość jest bardzo zadowalająca, dodając do tego cenę, otrzymujemy naprawdę miłą mieszankę. Należy tylko uważać kiedy nasz pot przykro pachnie,bo wtedy otrzymujemy możemy poczuć woń miejskiego tramwaju w +30st C,przykuwając wzrok podróżnych niczym islamista z dwoma plecakami.. W skali od 1-10,daje spokojnie 7,5,może 8 ze względu na cenę.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Antonio Puig Thais, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Antonio Puig Thais, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Thais marki Antonio Puig. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Thais marki Antonio Puig reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Balenciaga Balenciaga L`Essence Oriflame Amber Elixir Guerlain L'Instant de Guerlain Oriflame Mirage Guerlain Samsara Eau de Parfum Thierry Mugler Alien Essence Absolue Kenzo Kenzo Amour Calvin Klein Escape Mexx Perspective Man CnR Create Air Gemini Bruno Banani Scent From Heaven Bruno Banani Scent From Hell Joop! Joop! Go Electric Heat Thierry Mugler Cologne Summer Flash Joop! Wolfgang Joop Freigeist Sanctuary Sanctuary Classic The Healing Garden Jasmine Therapy Iceberg Universe Laurence Dumont Vanille Pamplemousse Laura Biagiotti Venezia Pastello