Marki » A » kwiatowo - wodne « Grupy

Thais Antonio Puig dla kobiet

Thais Antonio Puig dla kobiet

wodny
ozonowy

Thais marki Antonio Puig to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Thais został wydany w latach 2000's. Nutę głowy stanowi nuty wodne; nutami serca są konwalia, liść fiołka i róża; nutą bazy jest piżmo.

Nuty wodne

Konwalia Liść fiołka Róża

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Thais by Antonio Puig.

Thais Recenzje Perfum

guma88
guma88

Zakup "przy okazji" ale zaskoczył pozytywnie damską część rodziny,niby nic wielkiego,ale każdej pani się podoba.Zdecydowanie dominującą nutą jest nuta konwalii,delikatnie zmieszana z nutą róży,tak ja to czuje, nuty wodnych jakoś nie wyczuwam..Na lato jak najbardziej odpowiedni,nie pozwala wyróżnić się z tłumu,bo to typowy kwiatowy świeżak,ale jego trwałość jest bardzo zadowalająca, dodając do tego cenę, otrzymujemy naprawdę miłą mieszankę. Należy tylko uważać kiedy nasz pot przykro pachnie,bo wtedy otrzymujemy możemy poczuć woń miejskiego tramwaju w +30st C,przykuwając wzrok podróżnych niczym islamista z dwoma plecakami.. W skali od 1-10,daje spokojnie 7,5,może 8 ze względu na cenę.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Antonio Puig Thais, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Antonio Puig Thais, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Thais marki Antonio Puig. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Thais marki Antonio Puig reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Issey Miyake L'eau d'Issey Lanvin Oxygene Puma Puma Aqua Woman Iceberg Twice Rochas Aquawoman Michael Kors Island Adidas Natural Vitality Germaine Monteil L`Eau De Monteil Mistral South Seas Tonatto Profumi Oltre Pascal Morabito Passion Mediterrannee Avec Amour Galimard Si Tu Savais...