Marki » A » szyprowe « Grupy

Sybaris Antonio Puig dla mężczyzn

Sybaris Antonio Puig dla mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 2

Sybaris marki Antonio Puig to szyprowe perfumy dla mężczyzn. Sybaris został wydany w 1988 roku. Sybaris stworzyli Rosendo Mateu i Alberto Morillas. Nutami głowy są cytryna, mandarynka, nuty zielone, bazylia, kmin i aldehydy; nutami serca są jaśmin, jałowiec, cynamon, drzewo sandałowe, goździk (przyprawa), geranium i dzięgiel; nutami bazy są mech dębowy, ambra, kadzidło, paczula, wetyweria i skóra.

Cytryna Mandarynka Nuty zielone Bazylia Kmin Aldehydy

Jaśmin Jałowiec Cynamon Drzewo sandałowe Goździk (przyprawa) Geranium Dzięgiel

mech dębowy Ambra Kadzidło Paczula Wetyweria Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sybaris by Antonio Puig.

Sybaris Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Antonio Puig Sybaris, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Antonio Puig Sybaris, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sybaris marki Antonio Puig. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sybaris marki Antonio Puig reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Jacomo Paradox for Men Tom Ford Noir de Noir Mauboussin Emotion Divine Jean Couturier Coriandre Ormonde Jayne Ormonde Man Comme des Garcons H&M Boadicea the Victorious Reviving DSH Perfumes Feuilles Vertes (Green Leaves) Parfums 06130 Lys Atkinsons English Lavender Fragonard VRAI Galimard Aigues Vives