Marki » A » kwiatowe « Grupy

Rose d'Anouk Antonio Puig dla kobiet

Rose d'Anouk Antonio Puig dla kobiet

Rose d'Anouk marki Antonio Puig to kwiatowe perfumy dla kobiet. Rose d'Anouk został wydany w 2001 roku. Nutę głowy stanowi mandarynka; nutami serca są róża, fiołek i pieprz; nutą bazy jest piżmo.

Mandarynka

Róża Fiołek Pieprz

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose d'Anouk by Antonio Puig.

Rose d'Anouk Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Antonio Puig Rose d'Anouk, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Antonio Puig Rose d'Anouk, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose d'Anouk marki Antonio Puig. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose d'Anouk marki Antonio Puig reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Eden Donna Karan Donna Karan Gold Sparkling Thierry Mugler Mirror Mirror Collection - A Travers Le Miroir Ellen Tracy Inspire By Kilian Beyond Love Le Labo Fleur d`Oranger 27 Ocean Pacific Ocean Pacific for Women Helena Rubinstein Wanted Oscar de la Renta Oscar Sheer Freesia Essentially Me Classique Cinq Mondes Rituel de Kyoto Les Nez Manoumalia