Marki » A » kwiatowe « Grupy

Rose d'Anouk Antonio Puig dla kobiet

Rose d'Anouk Antonio Puig dla kobiet

Rose d'Anouk marki Antonio Puig to kwiatowe perfumy dla kobiet. Rose d'Anouk został wydany w 2001 roku. Nutę głowy stanowi mandarynka; nutami serca są róża, fiołek i pieprz; nutą bazy jest piżmo.

Mandarynka

Róża Fiołek Pieprz

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose d'Anouk by Antonio Puig.

Rose d'Anouk Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Antonio Puig Rose d'Anouk, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Antonio Puig Rose d'Anouk, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose d'Anouk marki Antonio Puig. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose d'Anouk marki Antonio Puig reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Issey Miyake L'Eau d'Issey Summer 2006 L`Occitane en Provence Verveine Matthew Williamson Jasmine Sambac Kenzo Flower by Kenzo Spring Fragrance Oscar de la Renta Ruffles Aroma M Geisha Hana-Cha Compagnia Delle Indie Oceania Tiare Blossom Ulric de Varens Varens essentiel Rose Glamour A Perfume Organic White Magik Pacifica California Star Jasmine Melvita Floral Water Cornflower Oscar de la Renta Soft Blossom