Marki » A » kwiatowe « Grupy

Estivalia Antonio Puig dla kobiet

Estivalia Antonio Puig dla kobiet

Estivalia marki Antonio Puig to kwiatowe perfumy dla kobiet. Estivalia został wydany w 1973 roku. Estivalia stworzyli Jean François Latty i Rosendo Mateu. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, wetyweria i nuty kwiatów egzotycznych.

Jaśmin Wetyweria Nuty kwiatów egzotycznych

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Estivalia by Antonio Puig.

Estivalia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Antonio Puig Estivalia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Antonio Puig Estivalia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Estivalia marki Antonio Puig. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Estivalia marki Antonio Puig reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chloe Chloe Comptoir Sud Pacifique Eau de Naphe Serge Lutens Clair de Musc Nina Ricci L`Air du Temps Couture Edition Ellen Tracy Inspire Novae Plus Pearl Pink By Kilian Beyond Love Opus Oils Burlesque: Starlet Nicolai Parfumeur Createur Rose Pivoine Le Jardin Retrouve The Lys Molton Brown Celestial Maracuja InStyle Sex In The City Lustre