Marki » A » kwiatowe « Grupy

Estivalia Antonio Puig dla kobiet

Estivalia Antonio Puig dla kobiet

Estivalia marki Antonio Puig to kwiatowe perfumy dla kobiet. Estivalia został wydany w 1973 roku. Estivalia stworzyli Jean François Latty i Rosendo Mateu. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, wetyweria i nuty kwiatów egzotycznych.

Jaśmin Wetyweria Nuty kwiatów egzotycznych

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Estivalia by Antonio Puig.

Estivalia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Antonio Puig Estivalia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Antonio Puig Estivalia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Estivalia marki Antonio Puig. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Estivalia marki Antonio Puig reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cerruti 1881 L`Occitane en Provence Eau de Miel Benetton Paradiso Inferno Pink Caron Fleur de Rocaille (1993) Mary Kay Sparkling Honeysuckle Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Mimosa Les Parfums de Rosine Parfums Rose Il Profvmo Multiflor Line Songe de Tulipe Susan D. Owens Child Perfume Donna Karan DKNY Women Limited Edition Eau de Toilette 2010 Pacifica California Star Jasmine Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorama