Marki » A » kwiatowo - zielone « Grupy

Depende De La Armonia De Los Sentidos Antonio Puig dla kobiet

Depende De La Armonia De Los Sentidos Antonio Puig dla kobiet

ozonowy

Depende De La Armonia De Los Sentidos marki Antonio Puig to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Depende De La Armonia De Los Sentidos został wydany w 2001 roku. Nutami głowy są bergamotka, petitgrain, neroli i liść cytryny; nutami serca są jaśmin i zielona herbata; nutą bazy jest białe piżmo.

Bergamotka Petitgrain Neroli Liść cytryny

Jaśmin Zielona herbata

Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Depende De La Armonia De Los Sentidos by Antonio Puig.

Depende De La Armonia De Los Sentidos Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Antonio Puig Depende De La Armonia De Los Sentidos, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Antonio Puig Depende De La Armonia De Los Sentidos, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Depende De La Armonia De Los Sentidos marki Antonio Puig. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Depende De La Armonia De Los Sentidos marki Antonio Puig reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Estée Lauder Beautiful Sheer Princesse Marina De Bourbon LYS Sergio Tacchini O-Zone Woman Sergio Tacchini L`Occitane en Provence The Vert au Jasmin Benetton B. Clean Energy Gai Mattiolo Be Sparkling Absolument Parfemeur Absolument Absinthe Luciano Soprani Solo Soprani Guerlain Aqua Allegoria Bouquet Numero 1 Michael Storer Genvieve Yves Rocher Fraicheur Vegetale de Chevrefeuille La Bouquetiere Emotion Celeste