Marki » A » drzewno - aromatyczne « Grupy

Brummel Antonio Puig dla mężczyzn

Brummel Antonio Puig dla mężczyzn

Brummel marki Antonio Puig to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Brummel został wydany w 1975 roku. Brummel stworzyli Jean-Francois Latty, Max Gavary i Rosendo Mateu. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty drzewne, nuty przyprawowe, nuty kwiatowe, nuty zielone i cytrusy.

Nuty drzewne Nuty przyprawowe Nuty kwiatowe Nuty zielone Cytrusy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Brummel by Antonio Puig.

Brummel Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Antonio Puig Brummel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Antonio Puig Brummel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Brummel marki Antonio Puig. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Brummel marki Antonio Puig reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Diesel Diesel Green Masculine Calvin Klein Euphoria Men Jo Malone Vetyver Princesse Marina De Bourbon Prince Blanc Stephanie de Saint-Aignan Voleur de Ciels Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Lavender Montale Boise Fruite O Boticario Portinari Borsalino Cologne Intense Boadicea the Victorious Agarwood Collection Provocative CB I Hate Perfume Russian Caravan Tea Nickel Ulla Lala