Marki » A » kwiatowe « Grupy

Barbie Pink Antonio Puig dla kobiet

Miałem: 1

żółtych kwiatów
Barbie Pink Antonio Puig dla kobiet Zdjęcia

Barbie Pink marki Antonio Puig to kwiatowe perfumy dla kobiet. Barbie Pink został wydany w 2004 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak mimoza, gałka muszkatołowa, piżmo, liść czarnej porzeczki, cytryna, nuty drzewne, ylang-ylang, konwalia i róża.

Mimoza Gałka muszkatołowa Piżmo Liść czarnej porzeczki Cytryna Nuty drzewne Ylang-ylang Konwalia Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Barbie Pink by Antonio Puig.

Barbie Pink Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Antonio Puig Barbie Pink, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Antonio Puig Barbie Pink, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Barbie Pink marki Antonio Puig. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Barbie Pink marki Antonio Puig reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Stella McCartney Sheer Stella 2006 Givenchy Amarige Mimosa de Grasse Millesime Jennifer Lopez Still Perry Ellis 360° Blue Givenchy Very Irresistible Sensual Frederic Malle Une Rose Moschino Glamour Charles Jourdan Tres Jourdan JoAnne Bassett Magie d’ Or Potter & Moore Spiced Tuberose and Orchid Tiens Trench Van Cleef & Arpels Un Air de First